Szakgimnáziumi (szakközépiskolai) tagozat

A 2017/2018 tanévben az alábbi osztályokat indítjuk:
kód
Szakmacsoport
Felvehető osztály
4 évfolyamos szakgimnáziumi szakképzési kerettanterv,
gépészeti ágazati képzés

Iskolánk OM azonosítója: 203060

Felvételi vizsgát nem tartunk, rangsorolás a tanulmányi eredmények alapján történik.
Tagintézményünk a különleges bánásmódot igénylő tanulók integrált nevelését- oktatását vállalja, a sajátos nevelési igényű gyermekek közül az egyéb pszichés fejlődési zavarral küzdő (súlyos tanulási, figyelem-vagy magatartásszabályozási zavarral), és beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő tanulókat is.

A gépészeti szakmacsoportban kötelező alaptantárgyak: gépészeti alapozó feladatok illetve egészség — és munkavédelem.

Iskolánkban angol vagy német nyelvet tanulhattok.

Emeltszintű érettségire való felkészítés igény esetén magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem, angol nyelv és német nyelv tantárgyakból történik.

Az érettségi vizsga után a tanulók az alábbi tervezett szakképesítések közül választhatnak:

OKJ azonosító
Szakképesítés
Képzési idő
1 év*

*szakirányú szakmai érettségivel

Nyílt nap: 2016. november 22. kedd 9 óra

Pályaválasztási felelős: Szemeréné Kiss Györgyi tagintézmény-vezető helyettes. Tel.:46/532-358, dvszi@dvszi.sulinet.hu